Novosađani ispustili dva gola prednosti - 2:2
Vošin remi sa nemačkim petoligašem

Umesto Dinama iz Moskve, kako je ranije bilo najavljeno, fudbaleri Vojvodine su danas u Beleku imali za rivala Frajberg, klub iz nemačke pete lige.

I Lale se nisu proslavile u ovom okršaju, pošto se utakmica završila rezultatom 2:2. Novosađani su u drugom poluvremenu odigrali veoma loše, pa su ispustili vođstvo iz prvog dela (2:0) i ostali bez trijumfa.

Sve je bilo prema očekivanjima u prvom poluvremenu. Za 17 minuta tim Nenada Lalatovića imao je vođstvo od 2:0. Prvi gol postigao je Zukić u 5. minutu i to direktno iz kornera, dok je prednost, na asistenciju Kokira, povećao Čović, koji se vraća posle teške povrede i na pripremama se nameće za mesto u prvoj postavi.

Iako na poluvremenu nije bilo promena, a do kraja meča Lalatović je napravio samo tri, viđen je veliki pad u igri srpskog tima. To su Nemci iskoristili da preko Kajzera (49. minut) i Kutlua (76.) dođu do izjednačenja.