Konja do nogu potukla Kasimpašu – 4:1
Tri penala hoću ja... Jevtović daje i promašuje! (VIDEO)

Konja je definitivno najveći hit turskog prvenstva. Tim za koji igra nekadašnji vezista Partizana Marko Jevtović do nogu je potukao Kasimpašu (4:1) i stigao do druge pozicije na tabeli.

Dugo će se pamtiti današnji meč. Jedan od junaka trijumfa gostiju bio je pomenuti Jevtović. Visoki vezista je iz penala postigao drugi pogodak u sezoni, pošto je ponetirao i pre sedam dana protiv Kajzerija. Međutim, imaće šta domaći igrači da kažu arbitru Tokatu. Delilac pravde je čak tri puta pokazao na belu tačku u korist gostiju. Jedan penal je iskoristio Jevtović, drugi je promašio... A treći je u gol pretvorio Mija.

Meč se otvorio u 20. minutu. Tada je Jonson šutirao sa distance, golman domaćih je kratko odbio loptu, a na nju je natrčao Sahiner i pogodio. Jevtović je do pogotka stigao u 44. minutu. Bio je to čist jedanesterac, pošto je lopta u ruku pogodila Ramadana. Biran finiš prvog poluvremena oplemenjen je sa još dva gola.

I u nastavku je bilo šta da se vidi. Ozturk je odbranio penal Jevtoviću. A Miju je postavio konačan rezultat.

TURSKA 1 - 7. KOLO:

Fenerbahče - Antalija 0:1 (0:1)