Tako se osvajaju titule: Serlot u 93. spasao Trabzon giljotine na Bosforu (VIDEO)

/ Izvor: mozzartsport
Komentari: 3
Bešiktaš ostao bez pobede - 2:2

Sada više nema dileme, Trabzon ima odelo šampionskog kroja! Jer, tako kako se on večeras izvukao na obali Bosfora, to mogu samo veliki i srećni. A, takvi osvajaju titule.

Bešiktaš je do 92. minuta vodio 2:1, a onda je neverovatni Aleksander Serlot svojim drugim golom na utakmici doneo Trabzonu bod – 2:2.

Taj bod čuva plavo-crvene na vrhu, čak i sa utakmicom manje. I čuva im seriju bez poraza, koja je sada porasla na sedam utakmica. Istina, imao je do večeras tim Huseina Čimšira niz od šest uzastopnih pobeda, ali ovaj bod, osvojen kada se činilo da giljotina pada na glavu, vredi skoro koliko i pobeda.

Trabzon je poveo pogotkom Serlota u 5. minutu. I tu prednost gosti su imali do sredine drugog poluvremena, kada su Boateng i Vida režirali preokret. I imali su crno-beli tri boda u rukama, samo se čekao poslednji zvižduk sudije. Ali, odsvirao ga je ponovo – Serlot. Pakleni, pakleni Norvežanin. Prvi je strelac lige. I u sjajnoj formi čeka baraž Lige nacija sa Srbijom.

TURSKA 1 – 23. KOLO

Sivas - Alanja 1:0 (1:0)