Konja došla do zlata vrednih bodova
Mučeni Fener ne može ni sa dvojicom više (VIDEO)

Sigurno bi se u Fenerbahčeu silno obradovali kada bi se donela odluka da se prekine prvenstvo Turske. Jer, to je, izgleda, jedini način da se prekine agonija kluba iz Istanbula.

Posrnulom velikanu ni dvojica igrača više ništa ne znače! I to protiv tima koji se davi u borbi za opstanak. Konja je napravila veliki trokorak u cilju izbavljena, jer je sa devetoricom na terenu i to bez pomoći navijača na tribinama oborila Fenerbahče – 1:0.

Ovo je peta uzastopna utakmica u prvenstvu za žuto-plave bez pobede. Od borbe za titulu nema ništa, nema ni od Lige šampiona, pošto su dva najbolja tima izjednačena na vrhu tabele. Pitanje je kolike su Fenerove šanse i za Ligu Evrope naredne jeseni...

Povela je Konja golom Rijada Bajića u 41. minutu, a u nastavku prvo je Skubić u 67. minutu dobio crveni karton, pa Sahiner u 76. Imao je Fener više od 20 minuta da dođe makar do boda, jer je sudija produžio meč za sedam minuta, ali ni to nije vredelo.

TURSKA 1 - 26. KOLO:

Ankaraguču - Rize 2:1 (2:1)