Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine imao goli asistenciju u porazu od drugoplasiranog tima belgijskog prvenstva – 2:3
Milićević mučio „svoj“ Gent, ali bodovi odoše iz Eupena

Eupen se ozbiljno borio, na krilima svog kapitena Danijela Milićevića na velike muke je stavio favorizovani Gent, ali na kraju to nije bilo ni za osvajanje makar jednog boda - 2:3 (2:2).

Nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine, ali i bivši igrač upravo Genta, bio je asistent kod provog gola svog tima i strelac drugog, ali je na kraju prelomio pogodak Kastro Motesa u 84. minutu.

Iako je postignuto pet golova, sam početak meča je obećavao još veću goleadu na ovoj utakmici, s obzirom da je 2:2 bilo u 19. minutu. Ipak, onda su oba tima zaigrala znatno opreznije, a Gent polako tražio put do trećeg tola. Džonatan Dejvid je svoj prvi gol na utakmici postigao još u petom minutu, ali je samo dva minuta Prevljak na asistenciju Milićevića postigao izjednačujući gol. Dejvid je ponovo mrežu domaćina zatresao u 12. minutu, ali je Milićević sedam minuta kasnije ponovo vratio stvari na početak i to prilično efektnim golom iz slobodnog udaraca.

Ali, kao što smo rekli, Gent je bio strpljiv, čekala se prava šansa, a onda je usledio sjajan skok Kastro Montesa i De Volf je treći put vadio loptu iz svoje mreže. Gosti su se ovom pobedom učvrstili na drugom mestu i  prišli vodećem Brižu na šest bodova zaostatka.

BELGIJA 1 - 26. KOLO:

Eupen - Gent 2:3 (2:2)