Lep pogodak iz slobodnjaka pogurao Levante do pobede (VIDEO)

Komentari: 1
A bio je tu i sumnjiv penal - 1:2

Sve u svemu, ne može se reći da je Levante bog zna kako dominirao protiv Leganesa, da je baš bio bolji kako rezultat kaže, ali jeste iskoristio svoje šanse i ide kući pevajući sa tri boda u džepu sa gostovanja - 1:2 (0:1).

Možemo slobodno da istaknemo da je ovaj duel preokrenula situacija iz 45. minuta kada je bio sumnjiv prekršaj, ipak sudija Montero je pokazao na belu tačku odakle je precizan bio Rodžer za 0:1. Sa tim pogotkom Levante je dobio na samopouzdanju da može sa tri boda kući.

Procenite sami da li je ovde bilo prekršaja...

I kako se srećno završilo prvo poluvreme za Levante, tako je počelo drugo. Kampanja je izveo slobodan udarac u 49. minutu, lopta je letela visoko, prevarila golmana Sorijana i na kraju je to ispao lep gol.

Posle dva prekida Levante je stiga do dva, pa prilično srećna gola, tako da je u takvoj situaciji Leganes bio u teškom položaju.

Do kraja utakmice Leganes je uspeo da postigne gol i barem dođe do šanse da osvoji bod. U potpuno bezazlenoj situaciji posle igranja glavom štopera lopta je stigla do Brajtvajta, a ovaj je iskorstio istrčavanje protivničkog golmana i tako smanjio na 1:2.