Iz minuta u minut pratite dešavanja iz Subotice...

Spartak (4-2-3-1): Ostojić - Dunđerski, Otašević, Tekijaški, Milošević (od 83. Ivančević) - Jočić, Marčić - Mladenović, Tufegdžić, Denković - Šormaz

Crvena zvezda (4-2-3-1): Borjan - Gajić, Milunović, Pankov, Rodić (od 46. Žander) - Petrović (od 76. Ivanić), Vulić - Krstović (od 55. Vukanović), Simić, Jevtović - Tomane.

Vesti uživo

21:48

KRAJ!

Četiri od četiri Crvene zvezde, pobeda rezultatom 3:2 za crveno-bele u spektaklu viđenom u Subotici. Kompletan izveštaj utakmice možete pročitati OVDE.

21:42

Žander interveniše s linije!

Auh, kako je malo falilo da padne i šesti gol! Žander je u poslednjem trenutku sprečio Denkovića da sprovede loptu u mrežu. Spartak ne odustaje, sjajna fudbalska predstava na Gradskom stadionu u Subotici!

21:39

GOOOOOOOOOL!!!!!!

Evo ga i Tomane! Portugalac je probio led i zakucao glavom loptu u mrežu. Vrlo dobar centaršut Gajića s desne strane, da bi Tomane u padu i maniru najvećih golgetera vratio vođstvo na Zvezdinu vodenicu! Strašan meč dosad.

21:38

Milošević mora napolje

Očigledno je da Stefan Milošević ne može da se osloni na nogu i mora da napusti igru. Na teren ide Mihajlo Ivančević.

21:34

KAKVA GOLČINA DUNĐERSKOG! Raspalio je plotun Dunđerski s preko 25 metara desno iskosa, takav da čak ni dosad odlični Milan Borjan nije tu mogao ništa! Zakačila je Zvezdina "jedinica" loptu rukom, ali je ona na kraju ipak prešla gol liniju. Gol koji je Spartak zaslužio prikazanom igrom u drugom poluvremenu.

21:31

STATIVA!

Spartak se ne plaši, Spartak ide napred i pokušava da stigne i do drugog gola! Kakvu je loptu poslao Gojkov u prostor Tufegdžiću, koji je umalo zatresao mrežu svoje Zvezde! Lopta je očešala stativu, a Borjan se lepo postavio da zatvori ugao Spartakovom ofanzivcu.

21:29

Kraj za povređenog Petrovića

Njegoš Petrović ipak ne može da nastavi utakmicu, izgleda je platio ceh povrede i moraće napolje, a u 76. minutu ga menja Mirko Ivanić.

21:22

BRANI BORJAN!

Nova opasnost za Crvenu zvezdu! Tekijaški je fanastično šutirao, ali je Borjan još bolje odbranio pokušaj Spartakovog štopera koji se zamalo proslavio. Zvezda pritisnuta u ovim minutima...

21:13

ŠANSA ZA SPARTAK!

Ogromnu priliku imao je Šormaz da postigne gol! Našao se napadač Subotičana sam pred golom Borjana, ali je u poslednjem trenutku utrčao Pankov koji se podmetnuo i izblokirao udarac! Igrao se 63. minut.

21:10

Vukanović na terenu

Zamenio je Vukanović na terenu Krstovića i igraće poludesno, neće se taktički ništa promeniti. Solidna partija crnogorskog fudbalera.

21:04

Gol!

49. minut: Vodi Crvena zvezda sa 2:1, a strelac je Veljko Simić. Asistent je Portugalac Tomane.

21:01

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

Prva izmena kod crveno-belih, umesto Rodića na terenu je Žander.

20:45

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

Kraj prvog poluvremena u Subotici.

20:44

45. minut

Gužva pred golom Crvene zvezde, Subotičani su mogli bolje iz ove situacije. Sada još jedan udarac, ali brani Borjan.

20:42

43. minut: Velika šansa za Spartak

Odlilčna sada situacija pred golom Crvene zvezde. Sam je bio Tufegdžić na pet metara udaljenosti, pokušao je glavom napadač domaćih, ali nije dobro zahvatio loptu.

20:41

42. minut

Precenio je sada malo sebe Miloš Vulić. Sa 35 metara udaljenosti je želeo direktno da ugrozi gol Spartaka, ali neprecizan udarac.

20:37

Ponovo efektan gol Vulića - 1:1!

Miloš Vulić je u seriji efektnih golova. Odlično je gađao bivši vezista Napretka sa 17-18 metara udaljenosti i pogodio nebranjeni deo Ostijićeve mreže.

20:28

29. minut: Velika prilika za Jevtovića

Ponovo je Zvezda propustila priliku za izjednačenje. Jevtović je savladao Ostojića, ali glavom sa linije skida Otašević.

20:26

27. minut: Šta je promašio Simić...

Kakva prilika za Veljka Simića, koji je sam izbio pred Ostojića posle sjajnog dodavanja Jevtovića. Odbranio je golman Spartaka njegov udarac, a sam je pored bio Krstović.

20:22

22. minut

Ponovo je probao Milunović nakon centaršuta Vulića, ali je ponovo na mestu Ostojić.

20:15

17. minut: Borjan sprečava kontru Spartaka

Moglo je da bude baš ozbiljno pred golom Crvene zvezde, ali je Milan Borjan istčao na 25 metara udaljenosti od svog gola i presekao pas u poslednjem trenutku, istina uz dosta sreće.

20:14

15. minut: Ponovo Milunović pokušava

Dobro je ubacio loptu Vulić, glavom je ponovo pokušao Milunović. Evo sada dobrog pokušaja Rodića, ali preko gola!

20:13

15. minut:

Prilika da se ugrozi gol domaćina iz slobodnog udarca, lopta je na 35 metara od gola, ali je pozicja bolja za centaršut. Vulić je kraj lopte.

20:13

15. minut:

20:08

9. minut: Gajić je mogao bolje

Sada je u vrlo dobroj situaciji bio Milan Gajić, koji se našao na pravom mestu kod centaršuta Rodića, ali nije najbolje zahvatio loptu nogom.

20:06

GOOOOL!!! Vodi Spartak, Tufegdžić pogađa!

6. minut: Subotičani vode zahvaljujući Lazaru Tufegdžiću. Podbacila je Zvezdina odbrana, Pankov je bio daleko, Gajić nije stigao da zatvori prostor, Tufegžić je okrenuo Milunovića i matirao Borjana.

20:03

4. minut: Agilni Krstović

Doneo je dosta živosti mladi Krstović Zvezdinoj igri, sada je iznudio kornera, posle kojeg se oprobao Milunović, ali lopta odlazi pored gola.

19:59

POČELA JE UTAKMICA, ODMAH ŠANSA ZA JEVTOVIĆA!

Počela je utakmica, odmah velika šansa za Zvezdu, Jevtović je izašao sam ispred Ostojića, doduše iskosa sa leve strane, samo korner za goste.

19:58

Borjan sa kapitenskom trakom

U izostanku Marka Marina, kapitensku traku u Crvenoj zvezdi nosi junak srpskog šampiona iz Kopenhagena. Sa druge strane, domaćina predvodi Milošević.

19:55

Sve je spremno za početak

Sve je spremno za početak utakmice na Gradskom stadionu, dve ekipe su izašle na teren predvođene arbitrom Novakom Simovićem.

19:11

Zvezda šest puta uzastopno bolja od Spartaka

Crvena zvezda je prošlog vikenda protiv Mladosti iz Lučana pokazala da je, ne samo kvalitetom ispred najvećeg broja timova u domaćem šampionatu, već da ozbiljnu razliku u odnosu na protivnike pravi na taktičkom planu. Subotičani su tokom istorije znali da namuče crveno-bele na svom terenu, ali su u ovom trenutku u seriji od šest uzastopnih poraza od ovog rivala. Prošle sezone na Gradskom stadionu bilo je 1:3, dok je prethodno na stadionu Rajko Mitić domaćin slavio sa 3:0.

19:04

Na Klupi Degenek, Ivanić, Stojković...

Trojica startera iz revanš meča sa Kopenhagenom su na klupi Crvene zvezde: To su Degenek, Ivanić i Vukanović. Među rezervama kod gostiju tu su još Popović, Žander, Nikolić i Stojković.

Kod Spartaka se na klupi nalaze Dokić, Ivančević, Vidaković, Gojkov, Tripković, Urošević, Jamamoto.