{{ getFormatedDate(match.time/1000,'dddd') }}
{{ match.home }} {{ match.visitor }}
{{ subgame.name }} {{ subgame.value }}

Kairat ponovo bljuje vatru u kvalifikacijama: Mađar je novi Gohu! (VIDEO)

Tim iz Almatija uništio Endorgani iz Andore – 7:1
Kairat ponovo bljuje vatru u kvalifikacijama: Mađar je novi Gohu! (VIDEO)

Tim je u odnosu na pre tri godine, kada su im se putevi ukrstili sa Crvenom zvezdom, promenjen, ali Kairat iz Almatija ponovo bljuje vatru u evropskim kvalifikacijama. Dobro, očekivao se siguran trijumf protiv slabašnog Endorganija iz Andore.

Ali na svom bunjištu vicešampion Kazahstana je pokazao autoritet – 7:1. Kairat je napumpao mišiće uoči narednog izazova i pokazao da ponovo ima zanimljivog centarfora.

Redovno je, prethodnih godina, rivale u evropskim kvalifikacijama terorisao Gohu. Međutim, tamnoputi napadač je otišao, a na njegovo mesto je uskočio Marton Epel. Povremeni reprezentativac Mađarske nije mogao da poželi bolji debi za novi klub.

On je u trijumfu nad Endorganijem postigao četiri gola. I pokazao da je uprava Kairat napravila pravi posao kada ga je dovela iz Honveda...

KVALIFIKACIJE ZA LIGU EVROPE - PRVO KOLO (REVANŠ MEČEVI)

Utorak
Levski - Vaduc 3:2 (1:1)  /prvi meč 0:1/
Škupi - Glazgov Rendžers 0:0  /prvi meč 0:2/
Honved - Rabortnički 4:0 (2:0)  /prvi meč 1:2/

Sreda
Željezničar - Trans Narva 3:1 (2:1)  /prvi meč 2:0/

Četvrtak
Kairat - Engordani 7:1 (4:0)
Tobol - Samtredija 2:0 (1:0)
17.00: (1,27) Dinamo Minsk (5,00) Deri Siti (10,5)  /prvi meč 2:0/
17.00: (1,15) Vitorul (7,00) Rasing Luksemburg (15,0)  /prvi meč 2:0/
17.00: (1,50) Irtiš (3,80) Trakai (6,50)  /prvi meč 0.0/
17.00: (5,40) Gandažar (3,70) Leh (1,60)  /prvi meč 0:2/
17.00: (3,25) Laci (3,25) Anortozis (2,15)  /prvi meč 1:2/
18.00: (3,80) Gzira (3,45) Radnički Niš (1,90)  /prvi meč 0:4/
18.00: (1,70) Slavija Sofija (3,45) Ilves (5,00)  /prvi meč 1:0/
18.00: (2,90) Nome (3,30) Stjarnan (2,30)  /prvi meč 0:3/
18.00: (1,07) Molde (11,0) Glenavon (18,0)  /prvi meč 1:2/
18.30: (1,30) Slovan (4,70) Milsami (10,0)  /prvi meč 4:2/
18.30: (4,20) Riga (3,30) CSKA Sofija (1,85)   /prvi meč 0:1/
19.00: (1,65) Kešla (3,60) Balzan (5,10)  /prvi meč 1:4/
19.00: (1,50) Vardar (3,70) Pjunik (7,00)  /prvi meč 0:1/
19.00: (1,72) Priština (3,30) Fola Eš (5,10)  /prvi meč 0:0/
19.00: (5,90) Zarija (3,80) Gornjik Zabže (1,55)  /prvi meč 0:1/
19.00: (1,18) Šahtjor Soligorsk (6,50) Konahs (13,0)  /prvi meč 3:1/
19.00: (1,60) Makabi Tel Aviv (3,50) Ferencvaroš (5,90)  /prvi meč 1:1/
19.00: (1,33) Sarpsborg (5,00) IBV (7,75)  /prvi meč 4:0/
19.00: (1,08) Apolon (10,0) Stumbras (18,0)  /prvi meč 0:1/
19.00: (1,28) Žalgiris (4,90) Ki Klaskvik (10,5)  /prvi meč 2:1/
19.00: (1,35) Heken (4,50) Lijepaja (8,50)   /prvi meč 3.0/
19.00: (1,28) AIK (4,50) Šamrok (8,50)  /prvi meč 1:0/
19.00: (2,80) Dinamo Tbilisi (2,75) Dac Streda (2,80)  /prvi meč 1:1/
19.30: (1,13) Nordsjiland (8,00) Kliftonvil (14,0)  /prvi meč 1:0/
19.30: (3,45) Progres (3,25) Gabala (2,05)  /prvi meč 2:0/
19.45: (1,50) Beitar Jerusalim (3,80) Čikura (6,50)  /prvi meč 0:0/
20.00: (1,18) Kopenhagen (6,50) KuPS (13,0)  /prvi meč 1:0/
20.00: (2,25) Luftetari (3,50) Ventspils (2,85)  /prvi meč 0:5/
20.15: (1,40) Sarajevo (4,30) Banants (7,50)  /prvi meč 2:1/
20.15: (1,25) Maribor (5,50) Partizani (10,0)  /prvi meč 1:0/
20.30: (1,18) Partizan (6,50) Rudar Pljevlja (13,0)  /prvi meč 3:0/
20.30: (1,60) Trenčin (3,90) Budućnost (5,00)  /prvi meč 2:0/
20.30: (1,55) OFK Titograd (3,60) B-36 Toršavn (6,25)  /prvi meč 0:0/
20.45: (5,10) Kolerejn (3,60) Spartak S. (1,65)  /prvi meč 1:1/
20.45: (1,50) Dandalk (4,00) Levadija (6,00)  /prvi meč 1:0/
20.45: (6,25) NSI Runavik (4,30) Hibernijans (1,45)  /prvi meč 1:6/
20.45: (1,20) Osijek (5,80) Petrokub (13,0)  /prvi meč 1:1/
20.45: (13,0) Tre Fiori (6,50) Rudar (1,18)  /prvi meč 0:7/
21.00: (1,45) Domžale (4,00) Široki Brijeg (7,00)  /prvi meč 2:2/
21.00: (2,35) Ujpešt (3,25) Nefči (2,90)  /prvi meč 1:3/
21.00: (1,95) Hafnarfjardur (3,35) Lahti (3,70)  /prvi meč 3:0/

* Kvote su podložne promenama

FOTOStar sprot

Najnovije vesti


×