Aziz u 93. minutu doneo bod žuto-plavima
Fenerov spas u poslednji čas (VIDEO)

Crna serija kad joj vreme nije. Dok ključa na vrhu tabele u Turskoj, ne pamti se kada je više timova konkurisalo za titulu, Fenerbahče vozi u kontra smeru.

Plavo-žuti tonu na tabeli, udaraju recke mečevima bez pobede. Malo je nedostajalo da Denizli potpuno nokautira velikana iz Istanbula, koji se spasao poraza golom u 93. minutu - 2:2.

Ovo je šesta uzastopna utakmica Fenerbahčea bez pobede i zaostatak za timovima koji će se do kraja prvenstva boriti za titulu je sve veća. A, sve je počelo kako treba po velikana sa azijske strane Istanbula. Ozan Tufan je u 22. minutu pogodio za 1:0 i činilo se da sve ide u pravom smeru po domaćina.

Nije ni Denizli u nekoj formi, u prošlom kolu je prekinuo seriju mečeva bez pobede, ali ispostavilo se da je u boljem ritmu nego što je Fenerbahče mislio. Arslan je u 44. minutu dobio crveni karton, a Muravski je u narednom minutu iz penala izjednačio.

U drugom delu preokret. Umeo je Denizli da iskoristi brojčanu prednost, Jumlu je u 75. minutu pogodio za 2:1, za pobedu. I kada se očekivao poslednji sudijski zvižduk, Aziz je našao put do mreže, za konačnih 2:2

TURSKA 1 - 25. KOLO

Bešiktaš – Ankarakudžu 2:1 (1:0)