FCSB pregazio Krajovu za deobu drugog mesta, čeka se Kluž (VIDEO)

Aktuelni šampion bi pobedom nad Gaz Metanom zadržao šest bodova viška u odnosu na konkurenciju

Fudbaleri FCSB nastavili su da vrše pritisak na Kluž i pregazio Univerzitateu iz Krajove sa 4:1 (1:1) u meču koji je, kao i mnogi ovih dana, odigran pred praznim tribinama zbog oštrih mera suzbijanja korona virusa.

Krajova se dobro držala nešto malo manje od sat vremena, pre nego što se domaćin potpuno razigrao i na sitne komade rasuo protivnika... Sve je počelo golom Razvana Oajde u 23. minutu koji je do poluvremena poništio Kristijan Barbut. Prednost domaćinu ponovo je vratio Oajda, pre nego što su Florin Tanase i Denis Man u kasnijoj fazi susreta osigurali i potpisali ubedljivu pobedu.

FCSB je ovim trijumfom stigao Univerzitateu i sada oba tima imaju po 26 bodova, tri manje od prvoplasiranog Kluža.