Sada će čekati kiks Kluža
FCSB odradio što je do njega (VIDEO)

Šanse FCSB-a da dođe do titule su teoretske, ali je tim Điđija Bekalija ipak danas uradio sve što je u njegovoj moći da te šanse poveća. FCSB je gostovao Sepsiju i stigao je do lagane pobede od 1:5 (0:2).

Sada FCSB ima 45 bodova, dva manje od Kluža, ali i utakmicu više, s tim što se ovi timovi sastaju u poslednjem kolu koje možda neće ni imati takmičarski značaj ako Kluž ranije završi posao.

Na ovom gostovanju FCSB nije imao previše problema. Već posle devet minuta gosti su vodili sa 2:0 tako da vam to sve govori. Strelci su bili Hora i Roman, a do kraja su rezultat dodatno povećavali Koman dva puta i Rusesku u 80. minutu iz penala.

Sa druge strane, Sepsi nije mogao mnogo da učini, dao je jedan gol, u 75. minutu, ali to je već bilo u momentu kada su gosti vodili sa 4:0.

FCSB je odradio šta je mogao, ali i dalje ima samo teoretske šanse jer ništa nije u njegovim rukama. Kluž se za sve pita.