Dinamo konačno nekog pobedio (VIDEO)

Međutim, bilo je to daleko od neke ubedljive partije

Eto, i to se dogodilo. Dinamo iz Bukurešta je stigao do prve pobede ove sezone i to posle tri vezana poraza. Igrao se Dinamo sa glavom i obrazom, ali je na kraju uspeo da savlada novopečenog prvoligaša Klinćeni s 4:2 (0:0).

Uh, kako se Dinamo igra sa živcima svojih navijača u ovoj sezoni, a u ovoj utakmici je umalo "prešao igricu". Vodili su Crveni psi s 2:0 u 56. minutu i nema tog navijača koji nije rekao "konačno nekog da pobedimo". A onda je usledio zaplet.

Klinćeni je preko Vojtusa prvo smanjio rezultat na 1:2, a potom je u 73. minutu Jon postigao drugi gol za goste i odjednom smo stigli do rezultata 2:2.

E, tada je nastala drama kod domaćina, ali je ipak Dinamo uspeo da se izvuče i to u 82. minutu. Popa je bio precizan i to posle slobodnog udarca koji je izveo Soresku. Na kraju je dao još jedan gol u nadoknadi, ali pitanje je koliko će to kod navijača uspeti da izazove smešak.

Na pojačanja u Dinamu ovog leta nije utrošen ni evro, što dovoljno govori o ambicijama osamnaestostrukog prvaka. Pa možda u skladu sa tim i ovi rezultati nisu toliko neočekivani.

Ali, ovakve partije bi mogle nekog njegovog navijača da koštaju srčanih problema...

LIGA 1 - 4. KOLO:

Dinamo Bukurešt - Klinćeni 4:2 (0:0)