{{ getFormatedDate(match.time/1000,'dddd') }}
{{ match.home }} {{ match.visitor }}
{{ subgame.name }} {{ subgame.value }}

Čavrić potpisao prolaz Slovanu, ispala Sutjeska, prošao Didelanž

/ Izvor: mozzartsport.com
Slovan savladao Dandalk sa 3:1
Čavrić potpisao prolaz Slovanu, ispala Sutjeska, prošao Didelanž

Slovan iz Bratislave je prošao u plej-of Lige Evrope, pošto je i u drugoj utakmici trećeg kola kvalifikacija savladao Dandalk (3:1) i ukupnim rezultatom 4:1 obezbedio plasman u narednu fazu takmičenja.

Značajan doprinos prolasku svog tima dao je i Aleksandar Čavrić, koji je u 33. miunutu iskoristio očajnu reakciju protivničke odbrane i savladao Garija Rodžersa.

Slovan je došao u vođstvo golom Rafaela Rataa u 12. minutu, dok je domaćina u život vratio Dafi u 70. minutu. Dandalku su svi vozovi prošli četiri minuta kasniuje kada je Haban promašio udarac sa bele tačke. Kazna za domaćina stigla u je u trećem minutu nadoknade kada je Danijel postavio konačan rezultat.

Sutjeska se dva puta vraćala u život protiv Linfilda zahvaljujući golovima Bojana Božovića, ali je na kraju poražena i drugi put od kluba iz Severne Irske, pa je ukupnim rezultatom 5:3 domaćin otišao dalje.

U plej-of ponovo ide sjajni Didelanž, koji je u Estoniji savladao Kalju Nome sa 1:0 i ukupnim rezultatom 4:1 otišao dalje.

LIGA EVROPE, TREĆE KOLO KVALIFIKACIJA - REVANŠ MEČEVI:

Utorak

Nome Kalju - Didelanž 0:1 (0:0), ukupno 1:4

Linfild - Sutjeska 3:2 (2:1), ukupno 5:3

Dandalk - Slovan 1:3, ukupno 1:4

Sreda

18.00:  (2,30) Saburtalo  (3,35)  Ararat (3,10) /2:1/
18.00:  (3,50) Atromitos  (3,10)  Legija (2,25) /0:0/
18.00:  (1,10) Gimaraeš  (10,00)  Ventspils (23,00) /3:0/

Četvrtak

18.00:  (1,75) Helsinki  (3,50)  Riga (5,10) /1:1/ 
18.30:  (4,10) Dinamo Tbilisi  (3,50)  Fajenord (1,90) /0:4/ 
18.45:  (1,55) Spartak Moskva  (4,10)  Tun (6,00) /3:2/
19.00:  (1,60) AIK  (3,80)  Šerif (6,00) /2:1/
19.00:  (2,10) Apolon Limasol  (3,45) Austrija Beč (3,50) /2:1/
19.00: (1,55)  BATE  (3,90)  Sarajevo (6,50) /2:1/
19.00:  (2,00) Zarja  (3,40)  CSKA Sofija (3,90) /1:1/
19.00:  (1,90) Mlada Boleslav  (3,50)  FCSB (4,10) /0:0/ 
19.00:  (5,10) Šahtjor Soligorsk  (3,70)  Torino (1,70) /0:5/
19.00:  (4,90) Suduva  (3,60)  Makabi Tel Aviva (1,75) /2:1/
19.00:  (2,70) Bnei Jehuda  (3,25)  Nefči (2,65) /2:2/
19.00:  (2,25) Malatija  (3,40)  Partizan (3,20) /1:3/
19.00:  (4,20) Zrinjski  (3,50)  Malme (1,90) /0:3/ 
19.30:  (2,55) Hapoel Ber Ševa  (3,10)  Norćeping (2,90) /1:1/
19.30:  (7,25) TNS  (4,40)  Ludogorec (1,45) /0:5/
19.30:  (1,75) Trabzon (3,60) Sparta Prag (4,90) /2:2/
20.00:  (1,40) AEK  (4,40) Univerzitatea Krajova (9,00) /2:0/ 
20.00:  (6,25) Valeta  (4,00)  Astana (1,55) /1:5/ 
20.00:  (1,80) Plzenj  (3,50)  Antverpen (4,70) /0:1/ 
20.30:  (2,00) Aris  (3,45)  Molde (3,80) /0:3/
20.30:  (1,18) AZ Alkmar  (7,25)  Marijupolj (15,00) /0:0/ 
20.30:  (1,08) Ajntraht Frankfurt  (12,00)  Vaduc (23,00) /5:0/
20.30:  (1,55) Gent  (4,10) AEK Larnaka (6,00) /1:1/
20.30:  (1,12) PSV  (9,00) Havesund (20,00) /1:0/
20.30:  (1,35) Strazbur  (5,00)  Lokomotiv Plovdiv (9,00) /1:0/ 
20.45:  (2,45) Aberdin  (3,30)  Rijeka (2,95) /0:2/
20.45:  (1,65) Rendžers  (3,80)  Midtjiland (5,50) /4:2/ 
20.45:  (1,03) Vulverhempton  (13,00)  Pjunik (30,00) /4:0/
20.45:  (1,55) Braga  (4,20)  Brondbi (6,00) /4:2/
21.00:  (1,20) Espanjol  (6,75) Lucern (14,00) /3:0/

NAPOMENA: Kvote su podložne promenama

×