Kuveljićev grom u Ivanjici
BOOM! Kraj Moravice gol meseca u Superligi (VIDEO)

Tereni novi, lopta više ne tandrče kao nekad, pa su i superligaši zaigrali nešto ofanzivniji fudbal. Svakako mnogo zanimljiviji nego do sada. Publika na stadionu kraj Moravice tako je u subotu dobila priliku da uživa u priličnom dobrom fudbalskom meču o kome bi se, da je igran u nekoj jačoj ligi, danima pisalo. Pre svega zbog golova.

I mada moramo da pohalimo i Andreja Ilića, koji je petom pogodio za izjednačenje Napretka na 1:1, ipak je činjenica da je grom Nikole Kuveljića iz 65 minuta za Javorovo vođstvo od 2:1 ne samo najlepši gol meča, nego sigurno i kola, a možda i meseca!

Opasno je “zakovao“ Nikola. Sa oko 30 metara. Kao da je samo dobijala ubrzanje. Sreća pa je mreža izdržala, da je lopta pogodila nekog na tribini bilo bi posla i za hitnu pomoć. Kapa dole za ovu bombu. Pogledajte je na tri minuta i 51 sekund od početka klipa.

Pogledajte i novu epizodu serije Ekipizza.

(FOTO: Star Sport)