Prethodna dva okršaja završena su nerešenim ishodom
Anži deset kola bez pobede

Velike muke, ali na kraju slavlje CSKA posle tri utakmice bez pobede u ruskoj Premijer ligi. Ekipa Viktora Gončarenka savladala je Ahmat golom Fjodora Čalova iz bele tačke u 64. minutu i tako sačuvala teoretske šanse za plasman u Ligu šampiona.

Biće drame u borbi za drugo mesto u Rusiji u poslednjih 90 minuta prvenstva. Krasnodar je iskoristio kiks Lokomotive i pobedom nad Arsenalom u Tuli (3:0) izjednačio se sa Moskovljanima po broju bodova. Oba tima sada imaju po 53 boda, ali je Lokomotiva za „dlaku“ na drugoj poziciji, jer ima bolji međusobni skor. Na svom terenu je pobedila Krasnodar sa 1:0, a u gostima izgubila 2:1. I to je drži ispred Bikova. Međutim, trijumfom nad Arsenalom, Krasnodar je makar završio jednu stvar, obezbedio je osvajanje trećeg mesta i plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona.

Tačku na 29. kolo staviće Rubin i Anži (18.00).

Anži je pred Drugom ligom. Već deset kola nikog nije pobedio, a u tom crnom nizu ostvario je samo dva remija.

Rubin je za nijansu bolji sa jednim slalvjem na istom uzorku utakmica.

Prethodna dva okršaja završena su nerešenim ishodom (po 1:1).

RUSIJA 1 - 29. KOLO:

Ufa - Orenburg 0:2 (0:1)